Domovní telefony

Potřebujete do vašeho rodinného či bytového domu nainstalovat kvalitní a spolehlivý přístupový systém? Zabýváme se instalací domácích audio a video telefonů a také přístupových systémů.

Nabízíme montáže a opravy domácích audio i video telefonů včetně různých možností vstupu do objektu.

Domácí telefony slouží ke komunikaci mezi vstupem do bytového domu, a bytovou jednotkou. Celá základní sestava se skládá z Tlačítkového tabla, elektrického zámku, domovního telefonu a řídící jednotky (chcete-li zdroje).

V dnešní době existuje mnoho řešení a nástaveb domácích telefonů.

Videotelefony – díky dostupným technologiím lze instalovat do nových instalací kamerové moduly a do bytů videotelefony. Je to velmi praktické a z hlediska bezpečnosti naprostá jednička. Někdo na Vás zazvoní, a Vy ihned víte, kdo to je. Pokud se někdo představí jako „pošťák“, hravě poznáte, zdali je to on. Další nespornou výhodou je videozáznam – většina vidotelefonů obsahuje slot na microSD kartu, na kterou se při každém pokusu dozvonit se na Vás, ukládá záznam. Tudíž se můžete po práci podívat, zdali na Vás někdo přes den nezvonil.

Přístupové čipy – Nebaví Vás po večerech strávených v práci, ověšen(a) nákupem lovit klíčovou dírku? Řešení je jednoduché, dokážeme před Váš bytový dům nainstalovat například čtečku na čipy. Po přiložení čipu ihned vcházíte do objektu. V případě ztráty, či potřebě přidání čipu dokáže po proškolení Váš domovník tento čip přidat/odebrat. 

Máte zájem o domovní telefony, či případné rozšíření? Neváhejte,  kontaktujte nás.

11 + 2 =