Docházkové a přístupové systémy

Máte rodinný podnik, hotel, či továrnu? Chcete mít pro své jednotlivé zaměstnance oddělený povolený přístup, či snad jen vědět komu zaplatit za jaký počet odvedených hodin? S námi nemusíte platit člověka, který toto bude muset pracně kontrolovat. Náš docházkový a přístupový systém ušitý Vám na míru to zvládne za Vás.

Nabízíme montáže docházkových a přístupových systémů.

Docházkový systém zaznamenává příchody, odchody, a jiné události personálu (odchod k lékaři, oběd), a je tudíž usnadnění pro zaměstnavatele v rámci počítání výkazu hodin.

Přístupový systém se zaobírá možností vstupů a přístupů do jednotlivých „sekcí“. Není žádoucí, aby se pan údržbář „porozhlížel“ v účtárně když je paní účetní doma, zároveň je však samozřejmostí, že pokud pan ředitel chce zajít do skladu v případě nepřítomnosti skladníka, měla by mu být tato pravomoc povolena.

Touto komplexní technologií dokážeme docílit maximální efektivitu pohybu osob ve vašem objektu. Veškeré nabídky jsou individuální dle požadavků klientů.

Samostatná obsluha, kontrola, a náhledy do systému jsou velmi jednoduché – stačí vybrat vhodný systém na míru a proškolit zodpovědnou obsluhu.

 

V případě zájmu o nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

9 + 6 =